ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Ціна, грн
Наявність
Категорія
Підкатегорія
Розмір
Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Весняні квіти, вазони з доставкою – життя в оточенні краси

Як же приємно, коли в домі ростуть квіти. Нехай вони у горщиках, нехай їх можна поставити лише на підвіконня та біля вікна, все одно вони наповнюють оселю духом природи, створюють відчуття, що ми не повністю закрилися у своїх бетонно-цегляних будівлях, а все ще є частиною живої планети. І якщо у вашій домівці поки нема жодного вазону, ви позбавляєте себе багатьох дивовижних відчуттів. Домашні вазони – квіти, які весь час формують нові бутони та ростуть, допоможуть це виправити. Обирайте рослину на Bloom.ua! Розбавте скло, метал та ДСП живим квітучим теплом. У вашій оселі стане світліше та радісніше, повітря буде чистішим, а ви, непомітно для себе, будете частіше посміхатись та рідше знаходити себе у пригніченому настрої.


Квітучі рослини у горщиках створюють дива

Чому людина, якщо позбавити її сонячного світла та можливості виходити на подвір’я, втрачає сили та починає хворіти? Тому що без спілкування з природою існувати неможливо. Не всі мають змогу постійно купувати живі квіти. Вазони, ціни на які доступніші, допомагають задовольнити бажання бути ближче до рослин. Горщик завжди буде у вас вдома. Навіть, якщо ви так зайняті роботою, що вам, у прямому сенсі, ніколи підняти голову, вазон, який стоїть неподалік, буде, несвідомо, підбадьорювати вас. Взимку зелене листя та кольорові квіти не дають впасти в апатію, нагадуючи про весну та літо. Коли людина втомлена або хвора, вони додають сил. Багато рослин мають здатність очищувати повітря від шкідливих речовин, наповнюючи його корисними. У їх властивості сприятливо впливати на різноманітні сфери життя можна не вірити, але один факт сумнівів не викликає. Квіти-вазони купити в Києві варто тому, що на їх квітучу красу приємно дивитись.


Кілька поряд, як обрати квітку:


  • Кожен горщик особливий, на світі нема двох однакових рослин, тому ви отримаєте інший кущик, ніж ви бачите на фото сайту.
  • Якщо для вас важливо знати, у чому будуть полягати відмінності, подзвоніть, менеджер розповість вам та навіть зможе показати щойно зроблену фотографію.
  • З’ясуйте, як довго рослина квітне, скільки разів на рік наступає цвітіння, на якій стадії вона знаходиться зараз.
  • Без професійного догляду деякі домашні вазони квіти припиняють формувати бутони, або ті відпадають, не встигши розкритись. З’ясуйте, які умови потрібні рослині.
  • Не ігноруйте поради по підгодівлі та пересадці – для багатьох кімнатних зелених улюбленців ця міра потрібна, щоб рости та лишатись здоровими.
  • Якщо ви схильні до алергічних реакцій, екзотичні весняні квіти-вазони з доставкою купуйте обережно. Їх листя у незначній кількості може містити речовини, що викликають алергію.

Хочу подарувати тобі вазон

Необов’язково дарувати коханим жінкам суто букети, особливо на початку весни, коли з’являються неймовірні квіти-вазони. Ціни на гіацинти, нарциси, мускарі доступні, і саме в цей період вони квітнуть або збираються вкритись цілою купою прекрасних суцвіть. Це дуже душевний та ніжний дарунок, бо, навіть коли вони відквітнуть, з горщика буде виглядати їх пишне зелене листячко. Треба буде лише дочекатись пори формування нових бутонів, і кущик матиме новий оберемок рожевих, білих або фіолетових квіточок.


Які квіти-вазони купити в Києві? В Bloom багатий вибір! Ми розповімо про рослину, навчимо за нею доглядати, гарно запакуємо, перетворюючи на чудовий подарунок. Для кожної пори року свої квітучі вазони! Каталог підкаже, які у наявності й квітнуть саме зараз. Обирайте, а ми доставимо вам цю зелену красу!