ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Ціна, грн
Наявність
Категорія
Підкатегорія
Розмір

Рослини в горщиках

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Кімнатні рослини в горщиках з доставкою – надихаючий подарунок

Традиція дарувати квіти з’явилась тисячоліття тому. Це – один з перших та завжди доступних подарунків, який чоловік може зробити жінці. Жива краса пелюсток та бутонів, що визрівають та збираються розкриватись, тендітна та прекрасна, але, на жаль, дуже короткочасна. Деякі рослини можуть стояти відносно довго, на протязі тижнів, інші, якщо не знати, яку речовину додати у воду, у зрізаному вигляді в’януть на очах. Проти цього є лише один засіб – замовити кімнатні вазони. Флористи студії Bloom пропонують вчинити саме так. В нас у наявності:


  • великі та маленькі;
  • листові та квітучі;
  • з колючками та гладенькі зелені улюбленці.

Кактус, фікус чи пальму?

Вирішили поселити у себе вдома перший горщик з рослиною та гадаєте, кого саме обрати? Без досвіду краще починати з невибагливого підопічного, який, навіть якщо ви раптом не згадаєте, що його треба полити, мужньо перенесе вашу неуважність. Кактуси – ідеальні кандидати. Вони накопичують запас вологи, взимку можуть знаходитись у сухому ґрунті місяцями. Ці рослини в горщиках київського проживання добре почуватимуть себе при сонячному та штучному освітленні. Проживаючи під лампою чи у відносно темному закутку, вони не будуть рости, але майже усі кактуси відрізняються настільки повільним зростанням, що різниці ви не помітите.


Чи є ще причини купити кімнатні вазони в Києві з колючими мешканцями? Так, це – безліч місць, де можна поставити горщик. Нема місця на підвіконні, влаштуйте його на робочому столі. Звісно, безпосередньо перед монітором не варто, все ж таки квіти не мають знаходитись під електричним випромінюванням. Але трохи збоку кактус буде почувати себе чудово.


Які вазони можна тримати вдома, не маючи багато часу піклуватись про них? Майже усі види фікусів ви можете сміло купувати, без побоювань, що ви загубите їх. Звісно, трохи почитати про обрану рослину не завадить. Або спитайте флориста, вам розкажуть базові умови догляду та навчать, як зробити квітку щасливою.


Чоловікам спеціальні рослини в горщиках Київ пропонує. Антуріум – гість з тропіків, квітне гарним рожевим або червоним цвітом. Існує легенда, що він сприятливо впливає на представників сильної стати, настільки, що має назву «чоловіче щастя». Хочете перевірити? В наявності дуже гарний вазон.


Рослини у горщиках – довга любов

Якщо ви забобонні та гадаєте, що тривалість свіжості букету вказує на силу почуттів того, хто його подарував, радимо купити кімнатні вазони в Києві. Причому спочатку дізнайтесь, чи багаторічник ви обрали, чи вам сподобалась одне з квітучих чудес, строк життя якого складає лише один сезон. Зелені кущики можуть квітнути рясно та постійно, можуть – тільки раз за життя, деякі не формують бутонів взагалі. В Bloom.ua ми розділили їх по категоріям, щоб ви відразу розуміли, які кімнатні рослини в горщиках з доставкою збираєтесь замовляти.


Кілька загальних моментів:


  • Усі зелені створіння люблять тепло. Рослин, які здатні добре себе почувати на протязі та у холоді, небагато. Знайдіть куточок, де вазончику буде затишно та приємно.
  • Не всі рослини оцінять прямий полив. Деякі потрібно лише обприскувати, інші опускати у воду, щоб вони напилися, та повертати на суху підставку.
  • Вони відчувають піклування та любов. Можна замовити кімнатні вазони надзвичайно гарні та рідкісні й довести їх до засихання, ігноруючи.

Квітка у горщику, гарно упакована, – це відмінний подарунок, який залишиться у отримувача роками, нагадуючи про вас. Обирайте у Bloom.ua! Ми постійно привозимо нові кімнатні рослини у вазонах та можемо пошукати на замовлення, якщо ви шукаєте особливу квітку.