ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Свічки ароматичні

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Фірмові арома свічки – сповнений пахощами подарунок

Легкий аромат троянди, жасміну, мускусу, який вітає у повітрі, деревні ноти та запах спецій роблять атмосферу приємнішою, викликають почуття розслаблення та бажання побути у такому приміщенні довше. Ароматичні свічки, купити які, у фірмовому пакуванні всесвітньо відомих виробників, ви можете у нас – це можливість кожного дня насолоджуватись приємною атмосферою у домі. Соєві свічки:


  • не видаляють шкідливих речовин, бо виготовлені з натуральної сировини;
  • дають рівне полум’я;
  • не створюють коптіння;
  • горять значно довше за парафінові.

Хочеться повільніше та глибше дихати там, де горять ароматичні свічки. Ціна їх, якщо подивитись, скільки годин буде працювати кожен продукт, невелика. Запрошуємо придбати у Bloom.ua!


Як обирати арома свічки?

Дарунки з пахощами треба вміти обирати. Деякі люди дуже чутливі до запахів, у них є сформовані уподобання та речовини, від яких паморочиться у голові, відчувається слабкість або навіть нудота. Збираючись купити арома свічку (Київ), по можливості особисто познайомтесь з її ароматом. Краще обирати серед продукції лідерів індустрії. Вони використовують екологічно чисті компоненти, дуже ретельно зіставляють композиції, створюючи тонкі, без сильних домінуючих нот запахи.


Завдання ароматичної свічки не прибрати з повітря неприємні запахи, а «вдихнути» в нього делікатні пахощі. Вплив парафінових виробів більш різкий, від них може боліти голова. Краще соєві ароматичні свічки купити. Повітря, насичене ними, можна з задоволенням вдихати, не побоюючись появи неприємних симптомів.


Потрібно правильно використовувати свічку – виробник обов’язково вказує на упаковці рекомендації – скільки часу вона має горіти, щоб запах максимально розкрився, як часто її можна запалювати. Додержуйтесь них! Можна купити продукт першокласної якості та не насолодитись ним, бо часу горіння було замало або, навпаки, ви суттєво перевищили дозволений термін.


Вишуканий дарунок – арома свічки з улюбленим запахом

Повітря великих міст насичене парами бензину, викидами з труб різноманітних підприємств, пахучими наслідками людської діяльності. Все це, через хвіртки та вентиляцію, проникає у дома, викликаючи потребу якимось чином освіжити домашню атмосферу. Спробуйте свічки ароматичні з доставкою в Києві від відомих виробників. В нас оригінальна продукція Cote Noire, Ted Sparks, Greenleaf, які пропонують сучасний підхід ароматизації повітря.


  • Широкий вибір;
  • детальні описи;
  • фірмова упаковка;
  • рекомендації по застосуванню;
  • швидка та зручна доставка –

серед переваг співпраці з нами. Ми зібрали для вас чудовий товар та намагаємось зробити все можливе, щоб він дуже вас радував. Обираєте, де купити арома свічку? Київська крамниця Bloom.ua пропонує набори, віск у бляшанках та склі. Людина буде насолоджуватись вашим подарунком 20-30 днів, навіть запалюючи його кожен день, асоціюючи вас з цим запахом. Арома свічки наділяють атмосферу побачень особливо приємним присмаком, прикрашають домашні вечори та допомагають зробити так, щоб обраниця не забувала про вас.