ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Ціна, грн
Наявність
Категорія
Підкатегорія
Квіти
Розмір

Cухоцвіти

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Бажаєте купити сухоцвіти? Київ запрошує до квіткової майстерні Bloom.ua!

Ви обожнюєте квіти, але завжди засмучуєтесь, коли їх прекрасні пелюстки починають в’янути та опадати? Букети з сухоцвітів – ось вирішення проблеми. Вони можуть стояти вічно, не змінюючись, не втрачаючи своєї краси. Крім того, ці рослини можна використовувати для декору помешкання, включати їх у панно чи картини, створювати з ними різноманітні композиції для прикрашення власного будинку та офісу чи для дарунків друзям та знайомим.

Першокласні сухоцвіти – купити в Києві з гарантією якості

Сухоцвіти сьогодні дуже популярні. За останні роки флористи значно вдосконалили технології підготовки квітів, що дозволяє створювати неймовірно гарні композиції. Багато жінок намагаються висушити отримані у подарунок або власноруч зрізані на полі рослини самостійно, але для здобуття гарного результату необхідно знати:


 • які види підходять для цієї мети;
 • як зберегти форму квітки та її колір;
 • яку технологію треба застосувати для сушіння;
 • як не допустити скручування листя;
 • які хитрощі треба застосувати, щоб створити гарний букет.

Студія флористики Bloom.ua запрошує купити сухоцвіти. Композиції роблять професійні флористи із спеціально підготовленого матеріалу. Зона доставки – Київ та населенні пункти біля нього. Розкриємо таємницю – в інші області також можна замовити сухоцвіти. Квіти купити та відправити Новою поштою можливо. В нашій студії вже є такий досвід. Звісно, це мають бути виняткові обставини та треба дуже ретельно простежити за пакуванням на пошті і наполягти, щоб працівники додали етикетку «крихке». Купити сухоцвіти та забрати їх самостійно чи дочекатись кур’єра набагато надійніше.


Композиції із висушених рослин можуть бути різного розміру. Сухоцвіти купити Київ часто пропонує у якості букету–компліменту: для ділових партнерів, добрих знайомих, як заохочення для працівників.

Які сухоцвіти-квіти купити? Київські флористи радять

Є рослини, які однаково гарно виглядають у живому та у засушеному вигляді. До таких відносяться:


 • троянда;
 • гортензія;
 • рускус;
 • гіпсофіла;
 • фаляріс;
 • евкаліпт.

В Bloom.ua часто звертаються купити сухоцвіти для декору з включенням у композицію бавовни. Її розкриті коробочки з білосніжними пухнастими волокнами всередині просяться у букети, надаючи їм особливої ніжності. Хочете виражено декоративні сухоцвіти придбати? Зверніть увагу на композиції з бавовною, вони дуже вишукано виглядають у житлових приміщеннях.


Сухі рослини не люблять пилу, який охоче осідає на їх суцвіття та листя. Треба обрати таке місце, можливо трохи віддалене від вікна, або трохи у закутку, де квіти не будуть надто припадати пилом. Букети з сухоцвітів можна почистити, акуратно використовуючи пилосос з функцією видування повітря.


Квіткова майстерня Bloom.ua зробить для вас чудовий букет з сухоцвітів: тендітний або з включенням яскравих акцентів. Даруйте близьким та друзям квіти, які не в’януть, робіть компліменти колегам та партнерам за допомогою цих гарних рослин!