ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Подарункові сертифікати

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом
Подарунковий сертифікат Art Inside
Артикул: 0504-0001
750.00 грн
В наявності

Сертифікати подарункові до будь-якого свята

Коли людина, приймаючи у руки неймовірний авторський букет квітів, помічає, що всередині нього є щось додаткове, емоції від дарунку стають ще бурхливішими. Bloom.ua пропонує подарункові сертифікати! Київ стільки всіляких майстер-класів та цікавих заходів може організувати. Який з них ви б хотіли відвідати у першу чергу?


Подарункові сертифікати для жінок – київські пропозиції

Малювання, музика, мистецтво робити макіяж та зачіску, масаж, тонкощі вибору косметики, знайомство з новими брендовими продуктами, дегустації – стільки спокусливих пропозицій. Столиця пропонує майстер-класи на будь-який смак, даючи можливість обрати та купити подарункові сертифікати в Києві з метою:


  • спробувати нове;
  • відкрити для себе незнайомі враження;
  • розширити свої вміння;
  • провести незвично час з близькими людьми;
  • освоїти навички, про які мріяли.

Сертифікат виручає, коли ви не знаєте, що подарувати. Наприклад, масаж – його люблять усі, до того ж для сучасної людини, яка майже весь час сидить, ще завжди корисна процедура. Представниці прекрасної статі зацікавляться майстер-класами, пов’язаними з візажем або косметикою, можливістю спробувати нову продукцію, яку реалізують відомі виробники. Відвідування таких заходів сповнює жінок приємним передчуттям, бо це не лише насолода, а й велика користь – знання, які допоможуть підібрати потрібний продукт, підкажуть, як ефективніше доглядати за собою.


Подарункові сертифікати київських творчих людей: художників, фотографів, артистів – це інша форма задоволення. Такий майстер-клас надихає, дозволяє реалізувати власний творчий потенціал, вирватися з звичного життя, пробуючи щось зовсім нове.


На день народження чи інше свято

Не кожен подарунок здатен викликати хвилюючі та радісні емоції, особливо сьогодні, коли нема складнощів купити будь-яку річ. Подарункові сертифікати для жінок – київські запрошення на щось поки невідоме і тому цікаве – байдужими не лишає. Таке запрошення може містити:


  • улюблене заняття, на яке постійно не вистачає часу;
  • якийсь екстрим, що лоскоче нерви та викликає викид адреналіну;
  • новий для отримувача вид відпочинку;
  • навчання чомусь корисному чи цікавому;
  • знайомство з незвичними людьми або професіями.

Це не всі можливості, які можна отримати, якщо купити подарункові сертифікати в Києві. Можна роками проживати в столиці, не підозрюючи, скільки у ній кожного дня відбувається захопливих подій. Часом відвідування майстер-класу змінює життя.


Квіткові букети здобувають додаткове значення, якщо до них додаються сертифікати подарункові. Майстри нашої студії запакують презент, кур’єр вчасно привезе, допомагаючи замовнику вишукано поздоровити близьку людину. Доступні інші товари, якими можна укомплектувати привітання: повітряні кульки, цукерки, м’які іграшки, мило. Ми розповімо деталі сертифікатів, поможемо обрати, вкладемо його до квіткової композиції або доставимо анонімно.


Звертайтесь до Bloom.ua за приємними речами, з яких можна скласти незабутнє поздоровлення. Подарункові сертифікати ваблять новими можливостями, вказують цікаві шляхи, знайомлять з невідомими сферами життя та допомагають реалізовувати мрії!