ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Кераміка

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Керамічний посуд для найсмачнішого частування

Сучасна людина їсть автоматично, поспіхом. Часто не відчуваючи смак продуктів, іноді навіть не замислюючись, що саме вона куштує. Можливість швидко перекусити у кафе, придбати готову страву у магазині, розігріти та втамувати голод лишають задоволення, яке несе з собою їжа. Спробуйте керамічний посуд купити та змінити свої харчові звички. Гарні піали, тарілки та чашки сприяють повільному смакуванню, насолоджуванню процесом. Особливо, якщо їсте ви не на самоті, а розділяєте трапезу з коханою людиною.


Кераміка — традиційний матеріал для створення посуду

Сьогодні легко купити набір посуду на подарунок. Колись треба було шукати майстра та чекати, коли він знайде час виготовити ваше замовлення. Прості глиняні вироби, з яких виросло мистецтво створення кераміки, використовувались для зберігання рідини та сухих продуктів, приготування різноманітних страв, сервірування столу. Керамічний посуд такий популярний, бо він:


  • чудово регулює температуру;
  • збільшує строк зберігання продукту;
  • перешкоджає пересиханню та появі вологи;
  • не збирає запахи;
  • не втрачає властивостей з часом.

Більш насичений, запашний смак готових харчів також відноситься до переваг, якими забезпечує керамічний посуд. Купити київські набори, які складаються з різної кількості предметів, зроблені маленькими партіями або у єдиному екземплярі, можна вBloom.ua. Ми включили ці прекрасні вироби у категорію подарунків, оскільки вважаємо, що будь-яка людина зрадіє, отримавши керамічну чашку, супницю, тарілку або цілий набір.


Керамічний посуд купити можна для дружніх чаювань та пригощання близьких смачними вершковими десертами. Морозиво буде довго зберігати свою приємну прохолоду, а фрукти лишатимуться свіжішими та соковитими.


Керамічний посуд, як естетичне задоволення

Їжа смачніша, коли стіл гарно сервіровано, і вам подобається начиння, яке використовується. Керамічні вироби, які ми пропонуємо, зроблені майстрами з якісних матеріалів, у них дуже стильний, вишуканий дизайн, який буде наділяти їжу додатковою чарівністю. Бежеві, голубі, коричневі кольори гармоніюють з харчами, створюючи затишок. Купити набір посуду на подарунок чи забезпечити собі насолоду снідати та вечеряти, використовуючи керамічні тарілки чи піали, — вдала ідея, яка може повністю змінити ваше звичне ставлення до їжі, згодом поліпшивши фігуру, здоров'я та життя.


Замовляючи для коханої набір, ви робите кожне приймання їжі особливим. Проживаючи окремо та користуючись однаковим посудом, ви будете відчувати, ніби ви знаходитесь за одним столом. Спільне частування в оточенні вишуканого сервізу зробить домашній обід чи вечерю більш романтичним та зближуючим.


Ще одна причина обрати керамічний посуд на подарунок в Києві — турбота про близьку людину. Це екологічні вироби, повністю безпечні у застосуванні. Їх легко мити руками та можна ставити у посудомийну машину. Начиння міцне та довговічне, тільки уникайте різких перепадів температури. Bloom.ua постачає набори у подарунковій упаковці, підкріплюючи гарним оформленням задоволення від красивого, сповненого піклуванням подарунку.