ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Ціна, грн
Наявність
Категорія
Підкатегорія
Розмір

Кактуси і сукуленти

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Кактуси та сукуленти – ваші улюблені домашні рослини

Чому люди так люблять кактуси? Чим ці колючі, невеличкі, роками незмінні у вигляді та розмірах шари та еліпси настільки приваблюють, що люди продовжують їх купувати, а іноді й створювати цілі колекції? Так, їм потрібно зовсім небагато місця, вони невимогливі та витривалі. Можна купити маленький кактус в надії, що він скоро почне квітнути. А він не починає і здається навіть планів таких немає на найближчі роки. Однак люди все одно шукають, де купити кактус. Київ, особливо у холодні місяці, не дуже великий вибір пропонує. Але в Bloom.ua ці чарівні колючі створіння завжди є!


Прибульці з Нового Світу

Пустелі та прерії Америки – вітчизна більшості кактусів. До Європи їх привезли у XXVI столітті, рослина відразу почала користуватись попитом. Сьогодні можна навіть купити кактус з кольоровими голками. Звісно, він пофарбований, але виглядає дуже святково.


Незважаючи на малі розміри, форма стовбуру у кактусів вражає різноманітністю. Вони можуть бути кулястими, нагадувати циліндр або конус, виглядати як куб або сплюснута сфера. Щільне стебло дорослих рослин, саме дорослих, це необхідна умова для цвітіння, може сформувати десятки бутонів, які одночасно розкриються з усіх боків.


Кактуси та сукуленти купити в Києві можна для того, щоб насолодитись цим дивовижним перетворенням. Стебло може викинути стрілу, яка за кілька днів розкриється величезною, дуже гарною квіткою рожевого, білого, жовтого – безлічі кольорів. Це надзвичайне видовище ще й тому, що квітнуть кактуси недовго – кілька днів.


А сукуленти – кімнатні рослини, які теж створюють прекрасні квіточки? Деякі можуть, але ці рослини люблять за їх невеличкі розміри, оригінальний вигляд, невибагливість. Це бездоганний зелений товариш для тих, хто не пам’ятає про регулярний полив та не має уявлення, як пересаджувати та удобрювати квіти. Зауважте, кактуси та сукуленти купити в Києві можна, але їм потрібно створити умови, наближені до природних, тобто сухе повітря, гарне освітлення та перепади температур. Прямі сонячні промені потрібні не всім, затхлість та багато вологи занапастять рослину.


Невеличкі вазони, каміння, мінімальний полив

Вирішивши купити маленький кактус, не сподівайтесь, що він суттєво виросте. Деяким видам потрібні роки, щоб досягнути зрілості. Квітнуть ці колючі кульки весною та влітку. Взимку рослині потрібно відпочити, її можна поставити у сухе місце та дати поспати до весни. Сукуленти – кімнатні рослини, які теж взимку відпочивають, але волога їм необхідна, у невеликій кількості. Слідкуйте, щоб коріння не пересихало.


Якщо вам захотілося купити кактус, київська майстерня Bloom.ua знайде для вас чудовий горщик. Це дуже гарний декор для приміщення, з колючих друзів можна навіть створювати невеличкі флористичні сади, прикрашаючи вазони камінцями та ставлячи їх на різній висоті. А дочекавшись, коли кактус доросте до віку цвітіння, ви будете вражені – на ньому, одночасно, може з’явитись десять і більше квіточок.