ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Повітряні кульки

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Доставка кульок у Києві – разом з подарунками і квітами!

Ми, квіткова студія Bloom.ua, пропонуємо вам не забувати про таке чудове доповнення до подарунку, як повітряна кулька. Гадаєте, лише дітлахи зрадіють, отримавши зв’язку різнобарвних, бажаючих злетіти у небо, кульок? Дорослі теж не в змозі стримати посмішку при такому презенті, як і малюки. Тому що вони – джерела безтурботної безмежної радості. І гелієві кульки Київ дає змогу придбати різних форм, надійно закріпленими, щоб вітер не зміг раптом їх забрати. Уявіть, кур'єр вручає букет квітів, а потім протягує кульки. Бачите, ви теж вже посміхаєтесь. По-іншому реагувати на ці майже магічні вироби неможливо.


Ви бажаєте замовити гелієві кульки з доставкою?

Якщо у вас є бажання дивувати, балувати, створювати радість для іншої людини, вам потрібно опанувати мистецтво робити подарунки. Звісно, жінкам можна дарувати квіти та очікувати, що представниця прекрасної статі відчує задоволення та сповниться теплих почуттів до організатора такого презенту. Але якщо замовити гелієві кульки з доставкою та долучити їх до букету, відгук буде більшим та більш захопленим. Кожному дорослому хочеться іноді повертатись у дитинство, забуваючи про справи, занурюючись у стан безмежної радості без обов’язків та турбот. Доставка кульок у Києві дозволяє створити такий стан. Різнобарвні зірки, серця, цифри колихаються у руці, вказуючи, що збирають у небо, оживляють майже забуті дитячі мрії, наповнюючи душі безтурботністю. Кожній дорослій людині потрібна повітряна кулька!


  • У багатьох культурах вони уособлюють прагнення та мрії, нагадуючи про те бажання, яке, можливо, ще живе у серці.
  • Кульки створюють радісну атмосферу у домі, бо вони – уособлення свята.
  • Гелієві кульки-цифри придбати можна на день народження та річницю весілля, для прикрашення банкетних залів, на відкриття магазинів.
  • Якщо ви організуєте свята, то вам необхідні різнокольорові гелієві кульки. Київ ціни пропонує помірні, можна придбати цілий набір або кілька штучок потрібного кольору. Є з написами та малюнками, прозорі латексні та фольговані.
  • Можна відпустити зв’язку у небо, проводячи своєрідний ритуал, який часто виконується на весіллях. Доставка від Bloom.ua забезпечить такою можливістю.

Ви обираєте подарунки, ми створюємо для вас свято!

Дитячі дні народження неможливо уявити без повітряних кульок. Вони прикрашають приміщення, лежать просто так, запрошуючи будь-яку дитину взяти собі надуту іграшку. Дивишся на них та настрій стає святковим. Саме тому гелієві кульки-цифри мають бути на такому святкуванні. Імениннику буде приємно бачити великий надувний символ свого віку. Це дуже важливо для малюків. Яку кульку обрати – латексну чи фольговану? Якщо ви збираєтесь використовувати їх для оформлення арок чи дверей, латексні варіанти добре справляються з завданням. Вони дешевші, їх можна наповнити звичайним повітрям. Гелієм можна надути обидва різновиди, але треба врахувати, що латексні здуваються швидше. При необережному поводженні їх можна проколоти. До поверхні часто прилипають ворсинки, що погіршує зовнішній вигляд. Фольговані виглядають більш яскраво та ошатно.


Іноді клієнти питають – чи можна дарувати парне число кульок. Звісно, ніяких правил щодо кількості не існує. Якщо бажаєте, замовляйте хоч 100 штук, ми надуємо їх та привеземо отримувачу таку ж розкішну зв’язку, як у відомому мультфільмі «Вгору». Одна кулька, додана до букета чи до іграшки, теж створює радість.


Даруйте гелієві кульки київської студії Bloom! Для кожного вони стануть тим неочікуваним приємним дарунком, який надовго забезпечує відчуття світлого, вируючого, підіймаючого у повітря щастя.