ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія
Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Ніжна квітка кохання

Багато квітів, окрім своєї основної назви, мають ще кілька, якими їх охрестили садівники та шанувальники. Еустома серед рекордсменів, вона ще лізіантус, ірландська та японська троянда, техаський дзвоник та троянда кохання. Всі ці імена рослина заслужила завдяки своїй винятковій делікатній красі. Квіти еустома дійсно нагадують троянди, що почали розкриватися. Численні шовковисті пелюстки лягають у різні боки, іноді сором'язливо прикриваючи, іноді оголюючи сердцевинку. Крупноквіткова еустома, купити в Києві флористи пропонують саме цей вид, може бути білосніжною, світло-жовтою, персиковою, рожевою. ЇЇ вирощують у садках та теплицях, за наявності досвіду ірландську троянду можна вирощувати вдома, у горщику.


Еустома – букети рідкісної краси

Стебло цієї квітки може бути висотою від 30 до 90 см, з поодинокими або гіллястими пагонами. Деякі сорти дуже нагадують троянди, пелюстки інших у повністю розкритому стані мають схожість з голівками маку. Квітка еустома створює декілька десятків квіточок за сезон, вони розкриваються по черзі, розтягуючи цвітіння на довгий строк, даючи можливість милуватись ніжною красою у своєму садку на протязі місяців.


Цю дивовижну властивість зберігають і зрізані квіти еустома. Якщо вам пощастило придбати свіжу рослину, можна буде спостерігати, як один бутон розкривається, через належний час починає в'янути, слідом за ним відкривається інший, наче це не букет, а рослина, яка продовжує рости у землі.


Чи дорога еустома? Ціна на неї вища, ніж на звичайні троянди, бо техаський дзвоник – зарубіжний гість. Вона добре стоїть, а якщо ви бажаєте виростити ці чудові квіти, еустома буде готова до формування бутонів за 20 тижнів після посадки. У садках вона квітне з початку літа до пізньої осені, причому, на відміну від кімнатних, забарвлення яких більш строге та чисте, садові можуть бути двоколірними або навіть плямистими і радувати дуже незвичними фарбами, наприклад, салатовою. Така велика кількість забарвлень стала можливою завдяки селекціонерам Японії та США, недарма ж вона зветься також японською трояндою, в країні вранішнього сонця це визнана садова улюблениця.


Квітковий символ ніжності

Гілочка лізіантуса, вкрита бутонами чарівна квітка еустома виглядає тендітною та милою. А коли бутони починають розкриватися, починається магія. Еустома біла трансформується у невимовно гарний весільний букет. Рослина, завдяки своїм невеликим розмірам та гіллястому стеблу, добре підходить для невеличких букетів. Ці ж характеристики дають змогу широко використовувати її у різноманітних коробкових композиціях.


Що саме мовою квітів означає еустома? Купити в Києві можна кольори, які тонко передадуть різноманітні відтінки радісних відчуттів. Це може бути симпатія та повага, захват та міцна дружба. Це прегарний вибір квіткового подарунка. Флористична студія Bloom.ua з радістю виконає замовлення, в якому є еустома. Ціна помірна, якість квітки завжди ретельно перевіряється. Ми забезпечимо вас чудовою японською трояндою, щоб ви, у свою чергу, могли перетворити її у свою квітку кохання.