ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Гвоздика

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Божественна квітка

Це не тільки гарний епітет, так у перекладі з давньогрецької зветься гвоздика. Ця добре знайома українцям квітка багато століть тому використовувалася у релігійних ритуалах, оскільки вважалася атрибутом богів. Згідно з легендою, своєю появою вона зобов'язана Артеміді. У США та Японії рослина вважається втіленням материнської любові та обов'язково дарується на День Матері. А ви знаєте, наскільки велично може виглядати гвоздика? Квіти купити в Києві можна у різноманітних дуже гарних відтінках, вони у продажу круглий рік, та ще й ціна на них дуже помірна!


Гвоздика біла для весільного букету

Таїнство створення родинного вогнища, об'єднання доль двох людей, світле та сповнене щастям, та гвоздика. Букет купити на весілля, складений з цих звичних кожному квітів — чи буде це вдалою ідеєю? Так, у Китаї, наприклад, за багатовіковою традицією, для прикрашання місця проведення церемонії одруження і навіть для плаття нареченої використовується саме божественна квітка. Бархатисті білі голівки, зіставлені у невеличкі композиції, наче створені саме для радісної атмосфери весілля. Гвоздика – дуже ніжна, жіноча, чуттєва рослина, її тоненьке листя дарує відчуття крихкості, а пишні пелюстки демонструють силу та міцність почуттів.

Не лише Китай, але й інші культури Азії з глибокою повагою відносяться до цієї рослини. У Східній Кореї є традиція проводити ритуал передбачення майбутнього для молодих дівчат у якому використовується гвоздика. Букет купити потрібно для того, щоб вплести три квітки у волосся дівчини. В залежності від того, яка з них зів'яне першою, визначають, якими будуть її юні роки, зрілість та старість.


Чим гвоздика червона заслужила таке ставлення?

Червона троянда чи тюльпан, отримані у дарунок, є зізнанням у коханні. Таке ж значення має й червона гвоздика. Але квіти, ціна яких, особливо у порівнянні з трояндами, значно нижче, геть перестали сприйматися у якості любовного одкровення. Чому їх перетворили у скорботний атрибут? Чому декілька червоних гвоздичок почали дарувати ветеранам на річницю Перемоги?


Доступна вартість – одна з причин. Букет гвоздик купити значно дешевше, квітка дуже поширена, щільне стебло полегшує транспортування, а густо розміщені у голівці пелюстки майже неможливо пошкодити, навіть, якщо ви випадково їх зачепите чимось твердим або упустите. Якщо потрібна рослина, яка в змозі стійко перенести тимчасову відсутність води, це теж гвоздика. Квіти купити в Києві можна й інші, але вони не здатні витримати конкуренції з стійкою та недорогою махровою красунею. Але дивлячись на неї тільки у цьому призначенні, ми забуваємо, наскільки гарною та оригінальною є ця квітка.


Подивіться на “божественну” іншими очима. В Bloom є гвоздика дрібна, букет з якою виглядає дуже вишукано та романтично; зелена, фіолетова та синя різновиди, біла та рожева. Милуючись ніжними відтінками її пелюстків, ви усвідомите, що раніше не помічали, наскільки прекрасна ця з дитинства всім нам відома гвоздика.