ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія
Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Прекрасна калла – квітка вишуканості та стилю

Ця виняткова красуня у нашій країні частіше за все зустрічається у білосніжному вбранні, тому використовується у весільних букетах. В Bloom.ua наявна різноманітна кала квітка, купити Київ пропонує фіолетову, бордову, жовту та декілька двоколірних варіантів.


Вона дуже проста за формою. Її єдина пелюстка нагадує покривало, турботливо огорнуте навколо подовженої серцевинки. Вона продається не лише у букетах та зрізці, але й у вазонах, тому якщо вам потрібна кімнатна калла, купити в Києві цибулини студія Bloom вам допоможе, а також навчить, як виростити з них ці магічні білі дзвіночки.


Про що розкажуть подаровані кали?

Квіткова мова делікатна та багатозначна, до того ж суттєво відрізняється в залежності від регіону чи країни. В Україні біла калла – квітка весіль, її форма нагадує вінчальний наряд, а колір асоціюється з чистотою та щирістю наміру пов'язати своє життя з іншою людиною. Як родинний оберіг, рослина використовується у весільних традиціях багатьох культур.


Якщо у домівці росте дуже жвава неслухняна дитинка, можна задіяти заспокійливий ефект, який, згідно з повір'ям, має калла. Купити в Києві горщик та поставити його потрібно буде у кімнаті, в якій спить та грається малюк.


Вазон з африканською красунею також допоможе вберегтися від пристріту, побороти зневіру та швидко подолати стрес. Такою силою володіє вазон – кала червона також допоможе зберегти здоров'я, примножить сили та бадьорість для боротьби з захворюваннями. Квітка може сформувати по посилити надію на одужання. Звісно, якщо ви шукаєте рослину для такої мети, її потрібно обирати у світлому кольорі.


Незважаючи на упередження, яке слов'яни мають до парної кількості квітів, дві чи чотири кали створюють дуже гарні композиції, у тому числі й для різноманітних святкувань. Але перебуваючи у іншій країні, пам'ятайте про місцеві традиції. Так, у Великій Британії, кала – квітка скорботи, її не прийнято дарувати живим людям.


Особливості догляду за рослиною

Вишукана кала – квітка, купити Київ яку пропонує для сольного вручення та моно-композицій, пречудово зберігається зрізаною у вазі. Це один із рекордсменів – 2-3 тижні без ознак в'янення для неї звичний строк. Воду необхідно часто міняти, у прохолодну пору року кожні 2-3 дня, влітку – щоденно. Які-небудь додаткові засоби у рідину додавати непотрібно. Невимогливість – дуже важлива риса, якою володіє калла. Купити в Києві її на подарунок людині, яка буде лише милуватись квіткою, не обтяжуючи себе будь-яким доглядом за нею, – вдала ідея.


Bloom.ua знайде потрібне забарвлення. Для букета нареченої, декорування залу, чоловічої композиції, бутоньєрки — для усіх цих флористичних завдань підходить калла. Квітка, догляд за якою дуже простий, може виглядати святково або доволі стримано, вибір кольору залежить від того, яке послання ви бажаєте передати. Незалежно від забарвлення, благородна кала в будь-якому випадку покаже витончений смак того, хто вирішив її подарувати.