ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія

Листівки

Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Гарні вітальні листівки — київська дизайнерська пропозиція

Кілька теплих слів, які супроводжують дарунок або букет, наділяють поздоровлення ефектом присутності, навіть якщо відправник далеко — у іншій країні. Написані на папері, вони все одно відгукнуться у серці дорогим голосом, нагадуючи про інші фрази, зізнання, компліменти, сказані при особистих зустрічах. Продумуючи подарунки, не забувайте вітальні листівки — з днем народження, 8 березня, весіллям. Студія Bloom.ua пропонує авторські роботи, виготовлені спеціально до особливих подій:


  • народженню малюка;
  • заручинам;
  • дню Валентина;
  • Новому року;
  • іменинам;
  • іншим червоним датам.

Є вироби, не прив'язані до свята, коли з'являється бажання ще раз сказати близькому про свої почуття. Ці листівки можна відправляти жінкам та чоловікам будь-якого віку, вони стануть маленькими звісточками “я пам'ятаю про тебе, навіть, якщо я далеко, я пам'ятаю та кохаю”.


Промовляйте важливі слова

Люди зараз не пишуть довгих листів, забуваючи, як це важливо — спілкуватись, висловлюючи те, що хвилює серце. Ви пам'ятаєте, що у неї сьогодні свято та вирішили відправити квіти. Приділіть ще кілька хвилин та оберіть до них картку, поміркуйте, що хочеться на ній написати. Листівки з днем народження жінці, навіть, якщо на них буде стояти лише кілька слів, дуже цінні. Вони означають, що ви сумуєте, і вам хочеться поговорити з нею.


До жіночого свята більшість чоловіків вважають своїм обов'язком вручити дружинам букет квітів. Симпатичні листівки з 8 березня, спогадами про першу зустріч, про почуття, які збереглися через роки, зроблять цей день дійсно святковим. Неважливо, яка дата на календарі, романтична листівка здатна зробити радісну атмосферу у будь-який день.


Картки, які можна придбати в Bloom.ua, доповнені конвертом. Їх можна забрати самостійно або відправити поштою. Це виготовлені в обмеженій кількості вітальні листівки. Київ дозволяє їх сьогодні купити. Вже завтра їх у продажу може не бути. Щось лишиться недомовленим. Можливо, щось, що ви хотіли сказати саме в ту мить, дуже важливе, відмахнувшись від якого, ви потім будете сильно шкодувати.


Зізнання, довірені паперу

Чому слова такі важливі? Тому що вони зачіпають невидимі струни душі, створюють мелодію, яка буде звучати у серці ще довго. У близьких стосунках завжди багато спілкування, теплого, часто з використанням ласкавих фраз, які мають сенс для двох. Привітальні листівки купувати треба розсудливо. Подивіться на ілюстрацію та текст на обкладинці, які переживання вони створюють у вас? Чи передають те, що ви відчуваєте? Можливо, це як раз те повідомлення, яке ви шукали. І тепер тільки треба доповнити його сповіщенням, що це — дарунок від вас.


Обкладинка може бути сповнена ніжності, викликати посмішку при погляді на неї, спонукати до виконання мрій. Вона може надихати, повертати сили і нагадувати про найприємніші миттєвості життя.


Букет не завжди може точно передати почуття. Іноді для жінки квіти є повною несподіванкою, і вона гадає, що саме чоловік хоче їй сказати. Супровідна записка підкаже та роз'яснить. Використовуйте листівки, не нехтуйте цією можливістю бути вірно почутим!


Bloom.ua може навчити мистецтву дарувати подарунки — підбирати саме ті квіти, які найбільше порадують її, доповняти їх солодощами, повітряними кульками, ароматичними свічками та ніжними словами. Вітальні листівки з днем народження, наповнені душевними побажаннями, обов'язково відгукнуться у другому серці теплом у відповідь. Розмовляйте один з одним, обмінюйтеся листівками, слова руйнують перепони, з'єднують, допомагають будувати відносити та зберігати їх близькими на все життя.