ClickCease
Увага! Магазин тимчасово зачинений.
Наявність
Ціна, грн
Категорія
Підкатегорія
Сортування:
За алфавітом
Топ продажів
Акція
Спочатку дешевші
Спочатку дорожчі
За артикулом

Вази для декору домашніх та офісних приміщень

Ви збираєтесь подарувати комусь букет та замислились, чи є у отримувача вазочка, в яку можна поставити цю красу? Або, можливо, ви хочете вази для квітів купити, щоб тримати в них сухоцвіти або придумали для них якесь інше призначення? В студії флористики Bloom.ua є різні варіанти. Ми пропонуємо керамічні та скляні вази купити:


  • великі;
  • маленькі;
  • круглі;
  • фігурні;
  • незвичної форми.

Разом з вазочкою можна замовити рослину, наявну на фото, або подібну, якщо точнісінько такої наразі в нас нема.


Завчасно купити вази для квітів в Києві

В домівці має бути кілька ваз. Дуже незручно, коли до вас завітав важливий гість, приніс вам квіти, і дарунок змушений лежати на столі, бо для нього нема тари. До того ж, розміщення букетів – не єдине можливе використання цього виробу. Напольні вази купити можна для збереження квітки у флористичних майстернях, створення усіляких композицій, інсталяцій, у якості головного декоративного елементу. Це дуже популярний продукт для оформлення великих комерційних залів, салонів масажу та краси.


А скільки є цікавих ідей, які можна реалізувати, якщо невеликі вази для квітів купити? Київ бачив ці ємності у вигляді підставок під ножі та столове приладдя, в них вкладають свічки, перетворюють на домівки для манюнь – екзотичних тваринок. Якщо ви захоплюєтеся створенням флораріумів з композиціями з сукулентів, кактусів або інших невеличких рослин, ви можете задіяти круглі скляні вазочки й помістити в середину них міні-садок. Цей різновид домашнього зеленого декору користується великим попитом у мешканців столиці.


А керамічні вироби відкривають ціле поле для фантазії. Якщо ємність висока, вона може бути підставкою для:


  • парасолі;
  • спортивного знаряддя;
  • тростини;
  • ниток;
  • журналів.

Керамічна вазочка з вузьким горлом дуже зручна для зберігання браслетів. Також у ній можна тримати художнє та канцелярське приладдя.


Ще одна причина купити вази для квітів в Києві, які зроблені з товстого укріпленого скла, – перетворити їх у сховища спогадів. Туди можна насипати шарами пісок, дрібки якого ви привезли з різних країн, складати камінці або мушлі. Цей «сейф» можна розмістити навіть на письмовому столі, щоб він постійно нагадував про приємні моменти.


Чи можна ідеальні вази для квітів купити?

Розміри, форму, матеріал вази потрібно обирати з огляду на її подальше використання. Квіти, особливо букети з насиченим різнокольоровим складом, чудово виглядають у скляних циліндрах без жодних орнаментів чи прикрас. Під сухоцвіти радимо керамічні ємності, краще невеликі та нейтрального кольору, щоб вони не затьмарювати ніжної краси сухих рослин. Хочете вази великі купити? Їх підбирають під навколишній інтер’єр. Чим ваза більша, тим ретельніше треба зважити колір стін, біля яких вона буде стояти, загальну стилістику приміщення, предмети, які планується розмістити в ній.


Сучасні декоративні вази навіть не потребують квітів, вони можуть стояти, як самостійний інтер'єрний предмет. Дуже цікаво виглядають вироби з однією чи двома гілочками сухоцвіту. Таку композицію можна подарувати – Bloom.ua підбере чудове доповнення до моделі, яка сподобалась вам.


Складно купити вази для декору універсального призначення, краще для кожної визначити її роль. Вигляд приміщення буде більш затишним та привабливим. Навіть в офісних кабінетах вази на столах та підвіконнях дуже доречні, вони допомагають зробити атмосферу більш дружньою, що особливо важливо, якщо до кабінету час від часу приходять відвідувачі.


Використовуйте вази й, обов’язково, майте у шухляді одну для квітів. Якщо її в вас поки нема, завітайте до нас. В Bloom.ua постійно з’являються нові цікаві моделі!