ClickCease
Авторські букетиДля особливих моментів
Від мінімалістичних монобукетів до найсміливіших та незвичних квіткових композицій. Тільки свіжі квіти з різних куточків світу.
Корзина с цветами с доставкою Київ
Пропозиція тижня
3 950.00 грн
Купити
Доставка квітів по Києву
Обставини часом бувають сильніші за нас, але ж так хочеться бути поруч. Доставимо ваш букет за адресою точно у визначений час.
Букети
Квіткові
композиції
Купити квіти в один клік
Ми щиро цінуємо ваш час. Зробіть вибір, залиште свій номер, а ми заповнимо все інше. Купити квіти тепер ще простіше!
З будь-якого приводу чи без
День народження
День народження
День народження - це відмінний привід порадувати рідних, близьких і просто хороших знайомих не тільки подарунком, але й увагою. А що може бути кращім ніж букет екзотичних або польових квітів? Адже квіти здатні передавати найщиріші почуття і подарувати найяскравіші емоції. Відстань тут теж не є перешкодою. Варто лише перейти до сайту, обрати букет, а все інше ми беремо на себе. І навряд чи хтось зможе залишитися байдужим до такого знаку уваги в такий особливий день
Весілля
Весілля
Той самий заповітний день в житті кожної дівчини. Він повинен бути особливим, таким про який вона мріяла з самого дитинства, будь-то урочиста церемонія з банкетом або затишна сімейна вечеря. Але яким би не був цей день, наречена - його головна героїня. Весільний букет - це невід’ємна частина її образу. Ми готові підібрати разом з тобою той самий ідеальний букет нареченої, який зможе передати твій характер і доповнити твій весільний наряд.
Побачення – перше і не тільки
Побачення – перше і не тільки
Перше побачення, будь-то романтична вечеря, похід у кіно або нічна прогулянка, все це неможливо уявити собі без квітів. Кожен чоловік бажає здивувати обраницю, а кожній дівчині приємно отримати букет квітів. Саме він буде нагадувати їй про незабутній вечір. І тепер це не є проблемою, адже варто лише набрати наш номер, а ми подбаємо про твій ідеальний букет і його своєчасну доставку.
Більше, ніж “Вибач”
Більше, ніж “Вибач”
Іноді ми дійсно здатні наговорити зайвого і зробити вчинки, про які потім дуже довго шкодуємо. І в той момент, коли слів вибачення недостатньо, врятувати ситуацію зможуть квіти. Ми знаємо як зробити перший крок і розтопити лід в її серці. План дій дуже простий: купити квіти онлайн, замовити доставку букета за адресою, набрати номер ... і вимовити заповітні слова. Повірте, складно залишатися байдужою перед прекрасним букетом, відправленим від чистого серця.